BİTRİX24

UZMANI

OLABİLİRSİN

Buta Grup Bitrix24'ün Türkiye ve Azerbaycan'da
Gold Partner ve Yetkili Eğitim Sağlayıcısı olarak

Bitrix24 kullanıcıları için şans yaratıyor! Bitrix24 geniş bir yazılım sistemidir ve görev yönetimi, insan kaynakları yönetimi, pazarlama ve müşteri yönetiminden web sitesi geliştirmeye kadar birçok işlevi içerir. Bu nedenle çeşitli alanlarda uzmanlaşmış personelin kendi uzmanlık alanlarında bilgi sahibi olması önemlidir.

Sertifika, Bitrix24'ün kullanımı hakkında derin bilgi edinmek ve bu bilgiyi uygulamaya koymak için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, çalıştığınız alanda programın kullanımı hakkında gerekli bilgileri alacak ve günlük iş süreçlerinizi kolaylaştıracaksınız. Sertifikasyon sırasındaki eğitim, bilgi düzeyine göre belirlenecektir.
Belli bir bilgi düzeyine sahip çalışanları da unutmadık! Aynı zamanda 3 bilgi düzeyine yönelik eğitimler ve sınavlar planlanmaktadır. Yazılım hakkında bilgi edinmek, alanınızda en iyisi olmak ve performansı indirmek için hemen sertifika alın! Deneyimli eğitmenlerimizden eğitim alabilir, sınavı geçtikten sonra sertifika alabilirsiniz. Doğrudan sınava girmek istiyorsanız merak etmeyin, o da mümkün! Sınava doğrudan katılarak geçerli bir sonuç almanız durumunda sertifika alabilirsiniz.

Seviyeler

Başlangıç

İşbirliği

Görev ve Proje Yönetimi

Çevrimiçi Doküman Yönetimi

Takvim Yönetimi

Zaman Yönetimi

Mobil uygulamayı kullanma

Orta

İşbirliği

Görev ve Proje Yönetimi

Çevrimiçi Doküman Yönetimi

Takvim Yönetimi

Zaman Yönetimi

Mobil uygulamayı kullanma

Uzman

İşbirliği

Görev ve Proje Yönetimi

Çevrimiçi Doküman Yönetimi

Zaman Yönetimi

Mobil uygulamayı kullanma

Bitrix24 ne içindir?

Bitrix24

Form hazırlama

Fiyatlar

Eğitim + Sertifika

50$
Yeni başlayanlar için

Kişi

Eğitim + sertifika teklifi 2 saatlik eğitimi içerir. Seviyeleri kapsayacak şekilde eğitim verilecektir. Eğitimler fiziksel olacak şekilde tasarlanmıştır. Bitrix24'ü kişiselleştirilmiş bir yaklaşımla nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz! Ayrıca, bilginizi bir sınavla test etme şansınız olacak.

Yalnız Sertifika

30$
Kendine güvenenler için

Sadece sınava girin, bilginizi sınayın ve bir Bitrix24 sertifikasına sahip olun.

Sertifikanın geçerliliğini doğrulayın

Bitrix24 uzmanı olmak
için başvur
Sertifika mı ?

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz, yorumunuz veya endişeniz varsa, yardım etmek için buradayız. Profesyonellerden oluşan ekibimiz size yardımcı olmak için bekliyor.